Trzecie miejsce w konkursie StemRacing

Zespół uczniów 2SLO pod opieką Pankajkumar Joshi’ego zdobył nie tylko 3. miejsce w konkursie StemRacing, ale także nagrodę za najszybszy samochód. Zespołowi przewodniczyła Ksenia i wraz z nią zespół tworzyli Eliza, Maria, Nikita, Maciej i Maksymilian. Gratulacje!

(tekst: Pankajkumar Joshi, edytowany i przełożony przez Beatę Ciacek; zdjęcia: Pankajkumar Joshi i autor nieznany)

WRÓĆ DO WYDARZEŃ