Katalońska rewizyta w Warszawie

W dniach 5-10 maja uczniowie z klas pre-DP1 oraz pre-DP2 gościli młodzież ze szkoły w Ripoll w Katalonii. Katalończycy odwiedzili liczne muzea w Warszawie, brali udział w zorganizowanych przez uczniów 2SLO warsztatach poświęconych kulturze polskiej oraz spędzili wspólnie czas na ćwiczeniach w parku trampolin.

(tekst: Katarzyna Dąbrowska, redakcja: Beata Ciacek; zdjęcia: Katarzyna Dąbrowska)

WRÓĆ DO AKTUALNOŚĆI