Piknik sportowo-artystyczny

24 czerwca w VII. Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Namysłowskiej 21 cała społeczność szkolna wzięła udział w pikniku sportowo-artystycznym. Tradycyjnie odbył się rocznikowy turniej piłki nożnej, turniej koszykówki 3 na 3, turniej badmintona oraz inne gry i zabawy rekreacyjne między innymi: boule, siatkówka, speedminton, ringo i friesbe. Ola Grudzińska i Katarzyna Gągol zorganizowały warsztaty biżuteryjne, na których oprócz biżuterii była możliwość wykonania fascynatorów czyli ozdób na głowę oraz przypinek.

(tekst: Wojciech Świątek, redakcja: Beata Ciacek; zdjęcia: Beata Ciacek)

WRÓĆ DO AKTUALNOŚĆI