Uczniowie 2SLO w Kataloni

W dniach 23-28 marca uczniowie z klas Pre-DP2 i Pre-DP1 uczestniczyli w wymianie polsko-hiszpańskiej. Uczniowie wraz z nauczycielami odwiedzili katalońskie miasteczko Ripoll, gdzie gościły ich w swoich prywatnych domach katalońskie rodziny. Uczniowie na kilka dni przenieśli się do rzeczywistości swoich katalońskich rówieśników, brali udział w kulturowych warsztatach oraz podziwiali wyjatkowo piękną przyrodę. Ponadto wszyscy wybrali się na wycieczkę do Barcelony, Gerony, Figueres oraz Tossy de Mar.

(tekst: Katarzyna Dąbrowska, redakcja: Beata Ciacek; zdjęcia: Katarzyna Dąbrowska)

WRÓĆ DO AKTUALNOŚĆI